Internetowy Salon Toyoty

W trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę zdecydowaliśmy się wprowadzić usługę - Toyota pod Twoje drzwi. Nasze Salony funkcjonują normalnie, ale jesteśmy gotowi przeprowadzić wszelkie formalności mailowo i/lub telefonicznie. Bez wychodzenia z domu umówisz się na wizytę w Autoryzowanej Stacji Obsługi (serwisie) lub uzgodnisz odbiór samochodu, przez naszych serwisantów, ze wskazanej lokalizacji. Przeprowadzamy również cały proces zamawiania nowego samochodu zdalnie.

Jak wyglądają formalności?

Pracujemy codziennie, wystarczy, że do nas zadzwonisz (+48 77 401 38 00) lub wejdziesz na naszą stronę www.toyota.opole.pl i zostawisz swoje dane naszemu konsultantowi on-line. Doradca serwisu lub dedykowany sprzedawca udzieli Ci niezbędnych porad i instrukcji. Oferujemy zdalne porady, umówienie się na wizytę w serwisie, prezentację wybranych modeli samochodów on-line.

Wizyta serwisowa

Wizytę serwisową możemy zaplanować na konkretną godzinę w Salonie lub dojedziemy we wskazane przez Ciebie miejsce, aby odebrać samochód. Naprawiony samochód będziesz mógł odebrać w salonie lub skorzystać z dostarczenia go pod Twoje drzwi.

Zakup samochodu

Przygotujemy dla Ciebie ofertę, przedstawimy możliwości finansowania. Wszelkich formalności, jak złożenie wniosku leasingowego, kredytowego, czy ubezpieczenia auta, dokonasz zdalnie. Przyjmiemy Twoje zamówienie, prześlemy dokumenty i dokonamy pozostałych formalności, a wymarzoną Toyotę dostarczymy pod Twoje drzwi.
Korzystanie z usług Salony Toyoty nigdy nie było tak proste! Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo i wygoda naszych Klientów.